Laat Puyenbroeck Rood kleuren…

Zoals iedereen wel weet, startte in september de nieuwe editie van Music For Life 2017.
Dit jaar werd het Provenciaal domein Puyenbroeck in Wachtebeke gekozen als nieuwe locatie.

Tal van warme acties werden op touw gezet. Acties die liepen van dag één tot het einde of acties van korte duur.
Ook het Steuncomité der Blinden liet zich niet onberoerd en startte 2 acties op nl. Dog Fun for Life en Handzeepjes voor Vrienden der Blinden.
De apotheose van deze 2 acties was zelf onze “centjes binnenbrengen” en dit in het teken om Puyenbroeck rood te laten kleuren op vrijdag 22 december. Zelfs de organisatie van de Warmste Week gaf gehoor aan onze oproep daar hun tenten,
om onder te schuilen voor de regen, ook rood waren!

Vrijdagmorgen om 9u was het eerste team van Vrienden der Blinden al aanwezig op domein Puyenbroeck. Na een fikse wandeling door de modder, bereikten we locatie ‘De Warmste Week’. Eerst de actietent in om onze 2 acties te registreren zodoende een videoboodschap achter te kunnen laten en nummer 858 zou ons volgnummer worden.
Ondertussen was auto twee van Vrienden der Blinden aangekomen samen met gebruikers, honden, sympathisanten, pleeggezinnen en weekendopvangers. Nummer 858 werd verzorgd zich te melden, dus ging onze groep de knusse actietent in voor onze actiefilmpje. Opdracht 1 geslaagd, nu nog proberen om op het podium te komen voor een babbel aan de microfoon met Bram, Eva of Linde…

En ja hoor, 13u45 zou ons warmste moment worden!
Met onze toffe bende, blindengeleidehonden inclusief, stapten we het podium op om onze warme acties voor te stellen aan de microfoon bij Linde. Daarna volgde nog een foto met Linde én hupla ‘opdracht 2’ ook geslaagd, Vrienden der Blinden op de nationale radio en tv!
Als slot klonk onze plaat, Rood van Marco Borsato, door de boxen van Puyenbroeck. Dit werd zowel door ons team als door Linde gesmaakt…

Een golden retriever vol slijk

Moe maar voldaan en elk 4 kilo slijk rijker, zette we de terugtocht in naar onze auto’s.

Langs deze weg wensen we alle aanwezigen op het terrein bedanken voor hun steun.
Daarnaast ook alle mensen die hun schouders hebben gezet onder één of andere warme actie ten voordele van ons opleidingscentrum.
En niet te vergeten, zij die deze warme acties gesteund hebben!

Bekijk hieronder de foto’s van de dag als ook de actiefilmpjes.